Keskeny úton?

A Magyarországi Református Egyház Zsinatának Elnöksége, a Református Közéleti és Kulturális Központ Alapítvány, a Károli Gáspár Református Egyetem Hittudományi Kara és a Nemzeti Emlékezet Bizottsága tisztelettel meghívja Önt 2017.szeptember 25-én tartandó, Keskeny úton? A protestáns közelmúlt feltárásának dilemmái című konferenciájára.

Keskeny úton?

A konferenciát megnyitja, Bogárdi Szabó István püspök, a Magyarországi Református Egyház Zsinatának lelkészi elnöke, köszöntőt mond Hafenscher Károly, a Reformáció Emlékbizottság munkáját segítő miniszteri biztos valamint Kocsev Miklós, a Károli Gáspár Református Egyetem Hittudományi Karának dékánja. A nyitóelőadást tartja Földváryné Kiss Réka a Nemzeti Emlékezet Bizottsága elnöke és a Református Közéleti és Kulturális Központ Alapítvány kurátora.

A kép kattintással nagyítható!

Kérjük, hogy részvétel esetén jelezzék ezt nekünk a multfeltaras@reformatus.hu e-mail címen. Köszönjük!