Jótékonysági koncert Ábrahám Mártával

Jótékonysági koncertet szervezünk a január 23-án gyújtogatás következtében leégett Ráday Kollégium javára. A támogatójegyek árából befolyt összeggel a Kollégium diákjait, valamint a tűzben elhunyt áldozat családját támogatjuk.

Jótékonysági koncert Ábrahám Mártával

A rendezvény fővédnöke: Dr. Bogárdi Szabó István, a Dunamelléki Református Egyházkerület püspöke, a Zsinat lelkészi elnöke.

Fellép: Ábrahám Márta & Ábrahám Consort.
Közreműködik: Alföldy-Boruss Csilla (orgona)

Időpont: 2019. február 22., péntek, 19:00-20:30

Helyszín: budapesti Kálvin téri református templom

Támogatójegyek 2.500, 5.000 és 10.000 forintos áron vásárolhatóak elővételben február 15-től a Magyar Református Szeretetszolgálat irodájában (1146 Budapest, Hungária körút 200.), valamint a koncert előtt a helyszínen.

A rendezvény támogatója az Ábrahám Consort , szervezője a Református Közéleti és Kulturális Alapítvány és a Magyar Református Szeretetszolgálat.