Eltökélt szívű nők - márciusi alkalom

Kulturális programajánlónkban egy újabb remek beszélgetésére szeretnénk felhívni a figyelmet.

Eltökélt szívű nők - márciusi alkalom
"Kelj fel, tündökölj! Szeretettel hívunk egy őszinte, mély beszélgetésre erről az érdekes témáról. Sokunknak vannak önértékelési problémái, bármilyen szerepet is töltünk be életünkben, fiatalként, anyaként, dolgozó nőként, vagy nagymamaként. Gyere el, beszélgessünk nők egymás közt arról, hogy ennek ellenére hogyan lehet tündöklő, ragyogó életünk, valakivel, aki kincset talált az önelfogadás útkeresésében. Lesz szó a mindennapi és lelki életről, és az élet nagy kérdéseiről."

Az eseményen először egy előadást hallgathatsz meg, a rendezvényt pedig kötetlen beszélgetés zárja.

Időpont: 2019. március 30., szombat, 15:30–17:30

Helyszín: Fasori Református Templom Gyülekezeti Terme (1071 Budapest, Városligeti fasor 5.)

A rendezvény ingyenes és minden nő számára nyitott.

További információ: Eltökélt szívű nők Facebook oldala

Eddig előadások felvételei: ide kattintva nézhetőek meg

A program megvalósulását a Református Közéleti és Kulturális Alapítvány támogatja