Eltökélt szívű nők - februári alkalom

Kulturális programajánlónkban egy újabb fontos beszélgetésére szeretnénk felhívni a figyelmet.

Eltökélt szívű nők - februári alkalom

Elfogadom a tanítást, tanítom az elfogadást: erről az érdekes témáról hallgathat majd meg egy őszinte, mély beszélgetést! Gyere el és hallgas meg egy beszélgetést az elfogadásról, nevelésről, emberi kapcsolatokról egy olyan eltökélt szívű nővel, akinek több évtizedes és több generációs tapasztalata van. Lesz szó a mindennapi és lelki életről, és az élet nagy kérdéseiről.

Az eseményen először egy előadást hallgathatsz meg, a rendezvényt pedig kötetlen beszélgetés zárja.

Időpont: 2019. február 23., szombat, 15:30–17:30

Helyszín: Fasori Református Templom Gyülekezeti Terme (1071 Budapest, Városligeti fasor 5.)

A rendezvény ingyenes és minden nő számára nyitott.

További információ: Eltökélt szívű nők Facebook oldala

Eddig előadások felvételei: ide kattintva nézhetőek meg

A program megvalósulását a Református Közéleti és Kulturális Alapítvány támogatja.