Csillagpont - képekben a programok

Programok:

• A vörös zónában dolgoztam - élménybeszámolók a Covid-ellátásról
    • Az elmúlt másfél év a vírusról szólt. Kit fertőzhet meg, hogyan védekezzünk, hova mehetünk. Most azonban másról lesz szó: mit éltek át azok, akik a vörös zónában, a legveszélyeztetettebb környezetben dolgoztak? Hogy lehet megmondani valakinek, hogy a szerette meg fog halni? Mi motiválta a valódi HŐSÖKET, hogy nap-nap után bemenjenek dolgozni? A vírus másik oldala - ahol nincsenek tabuk.
    • Vendégeink: Csató Gábor, az Országos Mentőszolgálat Főigazgatója; Gál Judit, a református kórházmisszió vezetője; Sümegi Bálint belgyógyász, presbiter. Aki kérdez: Némedi-Varga Dávid

• Colloquium Iuventum - van helyem az egyházban?
    • Fiatal felnőttként, egyetemistaként, keresztyén gondolkodóként mi az én felelősségem? Mi az én feladatom? Hol van az én (őr)helyem? Megannyi kérdés, melyre a válaszokat közösen, egy kötetlen beszélgetéssel keressük meg.
    • Vendégeink: Földváryné Kiss Réka, a Nemzeti Emlékezet Bizottságának elnöke; Gér András, az MRE Zsinati Hivatalának vezetője. Aki kérdez: Kovách I. Bendegúz

• Tőke vagy adakozás? Beszélgessünk az egyházunk pénzügyi alapjairól!
    • Hogyan tarthatjuk fent saját egyházunkat? Jó, hogy ennyi pénzt ad az állam? Szükségünk van saját vagyonra? Miből fog megélni az egyház fél évszázad múlva? Nehéz téma, ahol nincsen rossz kérdés...
    • Vendégeink: Pásztor Dániel, püspök, Tiszáninneni Református Egyházkerület; Csűrös András, lelkész, egyetemi adjunktus. Aki kérdez: Zila Gábor