Impresszum, logók, támogatóink

Támogatóink:

• Miniszterelnökség
  • Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.

• Károli Gáspár Református Egyetem

Logóink:

Felhívjuk pályázóink szíves figyelmét, hogy a támogatási cél megvalósítása során a rendezvényeken, kiadványokon, könyveken, reklám- és pr-anyagokon a Magyarországi Református Egyház és a Református Közéleti és Kulturális Alapítvány logói kötelezően megjelenítendőek (a fekete-fehér változat kizárólag fekete-fehér kiadványok esetében alkalmazható). A logók felhasználója jogi felelősséggel tartozik a logók jogszerű módon, valamint az Egyház és az Alapítvány tevékenységével összeegyeztethető célra történő felhasználásáért.

A felhasználás során a logók színei és oldalarányaik megváltoztatása nem engedélyezett.

https://rkk.refomatus.hu – a Református Közéleti és Kulturális Alapítvány hivatalos honlapja

Elnök: dr. Csiszár Imre

Kuratóriumi tagok: Földváryné dr. Kiss Réka, Veres Sándor, Hoppál Péter, Gér András László

Ügyvezető: Zila Gábor

Titkárság: Bársony Márton, Phd; Némedi-Varga Dávid, Kassai Edina, Kovách I. Bendegúz

E-mail: rkk@reformatus.hu

Telefon: +36 30 851 7825

Levelezési cím: 1146 Budapest, Abonyi u. 21.

A honlapon közzétett cikkek, fotók csak az Alapítvány írásbeli engedélyével többszörözhetőek, közvetíthetőek a nyilvánosság felé, tehetők nyilvánosság számára hozzáférhetővé a sajtóban.

MRE logók

RKK logo fekete png