Hálaadó nap - Mosonmagyaróvár

Hálaadó nap - Mosonmagyaróvár

A Református Közéleti és Kulturális Alapítvány, a Magyarországi Református Egyház Zsinatának elnöksége és az Agrárminisztérium tisztelettel meghívja Önt a 2022. november 20-án, vasárnap 10:30-kor kezdődő hálaadó istentiszteletére, Mosonmagyaróvárra. Ezen az úrvacsorai közösséggel egybekötött alkalmon adunk hálát a 2022-es esztendő terméséért.

Igét hirdet Steinbach József, a Dunántúli Református Egyházkerület püspöke. Az istentisztelet liturgiájában közreműködik Csáfordy Julianna, a Mosonmagyaróvári Református Egyházközség lelkipásztora. A megjelenteket köszönti Nagy István, Magyarország agrárminisztere.

A hálaadó istentisztelet helyszíne a Mosonmagyaróvári Református Egyházközség temploma (9200 Mosonmagyaróvár, Hunyadi u. 2.).

Fotó: reformatus.hu; Bazánth Ivola