Hálaadó istentisztelet

A Magyarországi Református Egyház Zsinatának elnöksége és az Agrárminisztérium tisztelettel meghívja Önt a 2019. október 27-én, vasárnap 10:00-kor kezdődő hálaadó istentiszteletére. Ezen az úrvacsorai közösséggel egybekötött alkalmon adunk hálát a 2019-es esztendő terméséért.

Hálaadó istentisztelet

A hálaadó istentisztelet helyszíne a Dunaszentgyörgyi Református Egyházközség temploma (7135 Dunaszentgyörgy, Rákóczi Ferenc utca 117.).

Igét hirdet: Szenn Péter a Horvátországi Református Keresztyén Kálvini Egyház püspöke. Az istentisztelet liturgiájában közreműködik: Rácz József esperes, a Dunaszentgyörgyi Református Egyházközség lelkipásztora.

A megjelenteket köszönti: Nagy István agrárminiszter.

Az istentisztelet után szeretettel várjuk a gyülekezeti teremben megrendezett szeretetvendégségre.

Kérjük, segítse a szervezők munkáját azzal, hogy részvételi szándékát jelzi a halaadas@reformatus.hu e-mail címen.