Eltökélt szívű nők - október

Kulturális programajánlónkban egy remek beszélgetésre szeretnénk felhívni a figyelmet.

Eltökélt szívű nők - október
Szeretettel hívunk egy őszinte, mély beszélgetésre a női szerepekről. Életünk során különböző szerepeink vannak: fiatalként pl.: diák, barátnő, felnőttként: dolgozó nő, feleség, anya, nagymama, stb. Ezek a szerepek meghatároznak minket, de mi meghatározhatjuk melyiket miként éljük meg. Gyere el, hallgassuk meg egy olyan nőtársunkat, aki örömmel beszél különböző női szerepeiről és arról, mit jelent számára mindez piánóban!

Az eseményen először egy előadást hallgathatsz meg, a rendezvényt pedig kötetlen beszélgetés zárja.

Időpont:  2019. október 26., szombat, 15:30–17:30

Helyszín:  Fasori Református Templom Gyülekezeti Terme (1071 Budapest, Városligeti fasor 5.)

Az alkalom nyitott minden nő számára, úgyhogy hívd el barátnődet, húgodat, nővéredet, anyukádat, nagymamádat, fodrászodat...

További információ:  Eltökélt szívű nők Facebook oldala

Eddig előadások felvételei:  ide kattintva nézhetőek meg

A program megvalósulását a Református Közéleti és Kulturális Alapítvány támogatja.