Eltökélt szívű nők - július

Kulturális programajánlónkban egy remek beszélgetésre szeretnénk felhívni a figyelmet.

Eltökélt szívű nők - július
Szeretettel hívunk egy őszinte, mély beszélgetésre a párválasztásról. Hogyan találjuk meg a hozzánk illőt? Keresnünk kell, vagy várnunk rá, esetleg elengednünk a kérdést? Milyen egy jó párkapcsolat? Gyere el, beszélgessünk egy olyan nőtársunkkal, aki pont olyan, mint te vagy én, arról, hogy ő hogyan éli meg a társkérdést!

Az eseményen először egy előadást hallgathatsz meg, a rendezvényt pedig kötetlen beszélgetés zárja.

Időpont:  2019. július 27., szombat, 15:30–17:30

Helyszín:  Fasori Református Templom Gyülekezeti Terme (1071 Budapest, Városligeti fasor 5.)

Az alkalom nyitott minden nő számára, úgyhogy hívd el barátnődet, húgodat, nővéredet, anyukádat, nagymamádat, fodrászodat...

További információ:  Eltökélt szívű nők Facebook oldala

Eddig előadások felvételei:  ide kattintva nézhetőek meg

A program megvalósulását a Református Közéleti és Kulturális Alapítvány támogatja.