Eltökélt szívű nők - április

Kulturális programajánlónkban újra az Eltökélt szívű nőket ajánljuk.

Eltökélt szívű nők - április
Szeretettel hívunk egy őszinte, mély beszélgetésre erről az érdekes témáról. A megbocsátás fogalma mindenki számára ismert, mégis nem mindig egyszerű  megbocsátani a gyakorlatban. Mennyire gyakoroljuk ezt? Megértettem-e már mit is jelent valójában a megbocsátás? Kinek kellene megbocsátanom? Gyere el, beszélgessünk nők egymás közt arról, hogy válhat a megbocsátás életformává. Lesz szó a mindennapi és lelki életről, és az élet nagy kérdéseiről.

Az eseményen először egy előadást hallgathatsz meg, a rendezvényt pedig kötetlen beszélgetés zárja.

Időpont:  2019. április 27., szombat, 15:30–17:30

Helyszín:  Fasori Református Templom Gyülekezeti Terme (1071 Budapest, Városligeti fasor 5.)

A rendezvény ingyenes és minden nő számára nyitott.

További információ:  Eltökélt szívű nők Facebook oldala

Eddig előadások felvételei:  ide kattintva nézhetőek meg

A program megvalósulását a Református Közéleti és Kulturális Alapítvány támogatja