Hálaadó istentisztelet

Szeretettel várjuk Mádra, a 2018. november 18-án, vasárnap 10:30-kor kezdődő hálaadó istentiszteletre. Ezen az úrvacsorai közösséggel egybekötött alkalmon adunk hálát a 2018-as esztendő terméséért.

Hálaadó istentisztelet

A Magyarországi Református Egyház Zsinatának elnöksége és az Agrárminisztérium
tisztelettel meghívja Önt a 2018. november 18-án, vasárnap 10:30-kor kezdődő hálaadó
istentiszteletére. Ezen az úrvacsorai közösséggel egybekötött alkalmon adunk hálát a 2018-as esztendő terméséért.

A hálaadó istentisztelet helyszíne a Mádi Református Egyházközség temploma (3909
Mád, Rákóczi utca 99.)

Igét hirdet: Fekete Károly püspök, a Zsinat lelkészi alelnöke. Az istentisztelet
liturgiájában közreműködik: Tar László Péter, a Mádi Református Egyházközség lelkipásztora; az úrvacsorai szolgálatot végzi: Csomós József, a Tiszáninneni Református Egyházkerület püspöke.

A megjelenteket köszönti: Nagy István agrárminiszter.

Kérjük, segítse a szervezők munkáját azzal, hogy részvételi szándékát jelzi a halaadas@reformatus.hu e-mail címen.