Idén is lesz Áldás, békesség! feliratú szaloncukor

Ebben az évben is meglepheti szeretteit, kollégáit az Áldás, békesség! feliratú református szaloncukorcsomagokkal. Az egyházi köszöntést magán hordozó édességet négyféle ízben rendelheti meg.

Idén is lesz Áldás, békesség! feliratú szaloncukor

A szaloncukor ideális karácsonyi, év végi meglepetés lehet és akár a karácsonyfán is jól mutat. Áldás, békesség: jelképezi, hova tartozunk, mit tartunk fontosnak.

A Református Közéleti és Kulturális Alapítvány negyedik alkalommal kéri fel a veresegyházi Sulyán cukrászdát, hogy alkossa meg az Áldás, békesség! felirat alatt lapuló édességeket. Az édességek idén is kézzel készült, magas minőségű termékek. Négy ízben készülnek majd és nem csupán díszdobozban, hanem 25 dekás, fél kilós és egy kilós kiszerelésben is meg lehet vásárolni őket a refishop.reformatus.hu -n.

Az ízesítések:

"Áldás, békesség!" szaloncukor díszdobozos csomagolásban (3 ízt tartalmaz: sós tökmagos, aszalt gyümölcsös, konyakmeggyes étcsokoládé)

6200 Ft/doboz

"Áldás, békesség!" díszdoboz (üresen)

1 db

3000 Ft/doboz

12000 Ft/csomag

6200 Ft/csomag

3200 Ft/csomag

Sós tökmagos, fehércsokoládés trüffel szaloncukor "Áldás, békesség!" feliratú csomagolásban

12000 Ft/csomag

6200 Ft/csomag

3200 Ft/csomag

Konyakmeggyes, étcsokoládés trüffel szaloncukor "Áldás, békesség!" feliratú csomagolásban

12600 Ft/csomag

6500 Ft/csomag

3400 Ft/csomag

Aszalt gyümölcsös szaloncukor édesítőszerrel "Áldás, békesség!" feliratú csomagolásban

16300 Ft/csomag

8400 Ft/csomag

4400 Ft/csomag

Kiszállítás: december 6-tól a csomagküldő szolgálatok telítettségének függvényében 5-9 nap.  Utolsó rendelés határideje: december 17.

Rendelés és pontos összetevők: refishop.reformatus.hu

Az előre elkésztett díszdobozos csomagolás 3 ízt tartalmaz: sós tökmagos, aszalt gyümölcsös, konyakmeggyes étcsokoládé. A málnazselés szaloncukor kizárólag külön rendelhető. További információ kérése a refishop@reformatus.hu e-mail-címen lehetséges.